Fatih Vaillant Servisi çalışma saatleri

Vaillant kombiler için Fatih Vaillant servisi bakım hizmeti ya da kombi tamiri petek temizliği Vaillant kombi arıza kodlarının çözümü gibi birçok konuda sizlere hizmet vermekteyiz.. Vaillant marka ürünlerin çoğunluğu kombi ve Vaillant klimalardan oluşmaktadır. Fatih Vaillant Servisi olarak İstanbul’un güzide ilçesi Fatih ilçesinin bütün semtlerinde hizmet vermekteyiz. Vaillant kombi ve klimalar Belirli zaman aralıklarında bakım ihtiyaçları duyarlar. Vaillant kombilerin bakım ihtiyaçları servisler tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca ustalarımız 7 gün sabah 7 ile 22 saatleri arasında sizlere sahada hizmet vermektedir. Fatih Vaillant Servisi olarak telefon numaramız 0506 0 20 30 48 numarasıdır. Bu telefon numarasını 7/24 ulaşabilirsiniz.

Fatih Vaillant servisi

Ustalarımız evinize evinize geldiğinde Öncelikle sizlerin şikayetlerini isteklerini dileklerini dinler. Vaillant kombilerde yaşanan bazı yedek parçaların arızası Vaillant kombilerin anakartlarının bozulması veya anakartlarının Tamir ihtiyacı varsa tamiri.. Ustalarımız evinize gelmeden önce yarım saat önce sizi arayarak evinizin müsait olup olmadığı ile ilgili sizden bilgi alır eğer uygunsanız ustalarımız evinize gelerek servis hizmeti başlar. Fatih ilçesinde hizmet veren Fatih vaillant klima servisimiz için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. İsteklerinize uygun olarak Vaillant kombi ya da Vaillant klima hızla ilgili işlem gerçekleştirilmek üzere başlanır.

Fatih Vaillant Servisi çalışma saatleri

Bazı durumlarda ise Vaillant kombilerin sökülüp atölyeye götürülmesi ve atölyede çeşitli testlerden geçirilmesi çalışır duruma getirilerek evinize size çalışır durumda Vaillant kombilerin teslimi yapılır. Fatih Vaillant Servisi olarak yetkili servis değiliz. Servisimiz sadece garantisi dolmuş Vaillant kombilerin veya Vaillant klimaların arıza tamir bakım petek temizliği gibi arıza kodlarını düzeltilmesi gibi sorunlar da yardımcı olabilir.. Garantili cihazlar sadece Fatih Vaillant yetkili servisi tarafından yapılabilir. Eğer atölyeye alınmışVaillant kombisi ile ilgili ne zaman montajla yapılacağı konusunda soru sorarsanız müşteri temsilcilerimiz ya da size bırakılan servis formu üzerindeki numarayı arayarak atölyedeki ustalarımız dan kombinizin teslimat tarihini öğrenebilirsiniz. Servisimiz garantili ürünler için servis hizmeti verememektedir. Fatih Vaillant Servisi bir özel servistir.